Par mums

Vairāk kā 20 gadu pieredze! Gatavi izaugsmei!

SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" dibināts 1997. gadā, atrodas Paplakā, aptuveni 35 km no Liepājas.

Šo gadu laikā esam piedzīvojuši lielās pārvērtības -  2012. gada janvārī, līdz ar jaunās rūpnīcas nodošanu ekspluatācijā, izveidojām gaļas pārstrādes kompleksu, kas apvieno kautuvi, gaļas sadales cehu, gaļas pārstrādes ražotni, tā nodrošinot pilnu ražošanas ciklu, garantējot augstu un nemainīgu gaļas produktu un izstrādājumu kvalitāti. 

2021. gada pavasarī tika atklāta SIA "Kurzemes Gaļsaimnieks" jaunā ražotnes piebūve, tādējādi sasniedzot kopējo ražotnes platību 9000 m2. Jaunās telpas ļauj būtiski palielināt uzņēmuma ražošanas jaudu un apjomu, pateicoties ieviestām automatizētām līnijām un inovatīvām tehnoloģijām, kas atvieglos un uzlabos ikdienas darbus. Modernizētā ražotnes piebūve tika īstenota ar Eiropas Lauksaimniecības fonda atbalstu.

"Kurzemes Gaļsaimnieks" produktiem* ir piešķirta kvalitātes zīme - "Zaļā karotīte".

"Kurzemes Gaļsaimnieks" produktiem* ir piešķirta kvalitātes zīme - "Zaļā karotīte".

Sertifikātu  „Zaļā karotīte” piešķir Latvijas pārtikas uzņēmumu federācija, sadarbībā ar Pārtikas un veterināro dienestu (PVD). Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas norāde “Kvalitatīvs produkts” (”Zaļā karotīte”) ir preču zīme, kas apliecina tā izcelsmi un augsto kvalitāti. To piešķir produktiem, kuri tiek ražoti Latvijā un 75% no produkta ražošanā izmantotajām izejvielām ir vietējās izcelsmes un tās atbilst paaugstinātas kvalitātes standartiem:

  • produkta ražošanai tiek izmantota svaiga, atdzesēta Latvijas izcelsmes gaļa;
  • produkts nesatur ģenētiski modificētus organismus, nesastāv un nav ražots no tiem;
  • produkta ražošanā nav izmantotas pārtikas piedevas, mehāniski atdalīta gaļa, augu izcelsmes un hidrolizētas dzīvnieku izcelsmes olbaltumvielas, tauku, ādu un cīpslu emulsija;
  • sāls daudzums mazāks par 1,25g uz 100g produkta.

*Ar Zaļo karotītes zīmi sertificētie produkti:
- svaigi atdzesēti cūku un liellopu liemeņi;
- svaigi atdzesēta cūkgaļa un liellopu gaļa.

"Kurzemes Gaļsaimnieks" svaigai gaļai* ir piešķirts Bioloģiska produkta sertifikāts.

"Kurzemes Gaļsaimnieks" produktiem* ir piešķirta kvalitātes zīme - "Zaļā karotīte".

Bioloģiska produkta sertifikāta Nr. LV-BIO-01.

Bioloģiska produkta sertifikāts apliecina, ka produkts ražots dabīgā un ilgtspējīgā veidā, saskaņā ar

bioloģiskās lauksaimniecības un pārstrādes noteikumiem. Tas nozīmē, ka ir pārbaudīta izcelsme, izsekojamība, nodalīšana. Produkti atbilst stingrām prasībām attiecībā uz ražošanu, transportēšanu un glabāšanu.

*Bioloģiski sertificētie produkti:
- sadalīta liellopu, jaunlopu, teļu gaļa vakuumā;
- sadalīta, saldēta liellopu, jaunlopu, teļu gaļa;
- atdzesēti, saldēti liellopu, jaunlopu, teļu, subprodukti;
- liellopu liemeņi.

Saviem klientiem piedāvājam svaigi sadalītu gaļu, kaušanas blakusproduktus, gaļas izstrādājumus un gaļas produktus - kopā vairāk kā 120 produkcijas nosaukumus. Gaļas produktu ražošanā izmantojam tikai augstas kvalitātes izejvielas, strādājam ar iekārtām, kuras atzītas par vienām no labākajām visā pasaulē un ļoti lielu uzmanību veltam kvalitātes kontrolei, tādejādi nodrošinot augstu un nemainīgu kvalitāti.

Ar īpašu rūpību strādājam pie jaunu produktu izstrādāšanas, vienmēr domājot par pircēju, tāpēc Īpašu uzmanību pievēršam sāls un tauku satura samazināšanai. Uzņēmuma iekšējā kvalitātes politika pieļauj tikai minimālu konservantu lietošanu. Produkti tiek ražoti no svaigas, atdzesētas gaļas, tāpēc tie saglabā gaļas vērtīgākās īpašības.

Mūsu produkciju tirgo vairāk kā 3000 veikalos un ēdināšanas firmās. Tā tiek piegādāta tādiem lielākajiem Latvijas tirdzniecības tīkliem kā: «Maxima», «Rimi», «ELVI», «AIBE», «TOP», «LATS», «Mego», kā arī pirmskolas iestādēm, skolām, medicīnas centriem un citiem. Svaigās gaļas produkcija, kā izejviela tālākai pārstrādei, tiek piegādāta Latvijas lielākajiem gaļas produktu ražotājiem.

Mūsu lielākais un svarīgākais mērķis ir regulāra tehnoloģiskā procesa uzlabošana, sortimenta paplašināšana, īpašu recepšu izstrādāšana un jaunu darba vietu radīšana.  Augsti kvalificēti darbinieki radīs Jums lieliskus produktus gan ikdienas, gan svētku galdam!
 
Vienmēr esam atvērti sadarbībai ar klientiem, ražojot augstvērtīgu produkciju par pieejamām cenām!

Jūsu Kurzemes Gaļsaimnieks

  Radušies jautājumi, vai nepieciešamas konsultācijas? Sazinies ar mums!

  Sazinies

Uzdod sev interesējošu jautājumu par produkciju, sadarbību vai citu tēmu!

  Uzdod mums jautājumu:

Mēs parasti atbildam 24 stundu laikā!